Fuji Electric 2MBI150U4A-120 Power Module
In stock
Model:2MBI150U4A-120
Brand:Fuji Electric
Power Rating:150kW
Input Voltage:3-phase, 400V AC
Output Current:up to 300A
Operating Temperature:-20°C to +50°C
Protection Class:IP20
Dimensions:LxWxH: 320mm x 210mm x 220mm